Ako baliť mužov?

Muži oslovujú a obťažujú ženy, ženy sú oslovované a obťažované. Tak to bolo tisícročia, je to osvedčený jednosmerný prúd s dobrou amperážou, štandardný postup v prvej fáze ľudského sexuálneho správania – dvorenia. Môže oslovovať a obťažovať aj žena, ale nesmie byť prekvapená, keď sa dotyčný muž začne nervózne obzerať, kde presne je schovaná kamera, alebo kde sedí príslušný PR konzultant.

Nedbám, doba je moderná, skúste, odvážna slávy dcera, osloviť ľubovoľného muža, že sa s ním chcete zoznámiť, prípadne sa mu rovno telesne ponúknuť. Uvidíte vzorové psie oči, Franza Kafku na veľkej potrebe. Nebuďte ale smutná, my ženy (teda vy ženy) máme jednu jednoduchú a veľmi účinnú metódu ako pritiahnuť pozornosť zručného bodača či schopného platiča. Hovorí sa jej zvýrazňovanie krásy:

  • Dlhé nohy? Minisukňa.
  • Štíhle členky? Louboutinky.
  • Pekné oči? Glamrockové tiene.
  • Veľké prsia? Výstrih až do stredu Zeme.
  • Malé prsia? Žiadne nohavičky.

Pozor, so zvýrazňovaním krásy sa to nesmie preháňať. Prehnané zvýrazňovanie krásy ma totiž dva deštruktívne vedľajšie účinky:

1. Ostatné nezvýraznené ženy môžu začať informovať svoje blízke i vzdialenejšie okolie, že ste žena neblahej povesti a že vás rodičia nesprávne vychovali. Je kľudne možné, že už práve oni mali povesť nenásytných sexuálnych predátorov, takže vy už nemôžete nič pokaziť. Zvýrazňujte sa, čo vám ruky a Cosmopolitan US Edition stačia.

2. Je tu však vážnejší problém. Zvýraznená žena vyvoláva obrovskú vlnu mužskej hanby. Všetci muži sa na vás budú pozerať ako kravka na bitúnkové kladivo a vzápätí obrátia zrak do zeme a jeden na druhého, aby zistili, či nie sú sami, kto by vás chcel chytiť za ruku a pobozkať, hoci len na líce. Dochádza tu k takzvanej hromadnej mužskej paralýze lásky. Pri niektorých obzvlášť vyzývavých garderóbach si aj mladý a zdravý miliardár povie, že na to nemá (nervy) a ide preč. V tejto situácii sa vám spontánne prihovorí len nejaký obchodný zástupca, nemecký sexturista, český futbalista alebo bohoslovec s 1,8 promile alkoholu v krvi. V lepšom prípade vám len zlomí srdce a vy sa naučíte niečo užitočné o tomto svete. Narábajte preto so zvýrazňovaním opatrne, zvažujte každú odhalenú krivku, každý nedbalo rozopnutý gombík.

Vyzývavá žena
Ruky hore, blíži sa láska môjho života.