Balenie žien rôzneho veku

Majte toto na poriadku, nemôžete baliť Katku ako jej matku. Zbytočné je Katke mávať kľúčmi auta, keď nemáte tetovačku. Zbytočne pred matkou robiť skauta, keď máte len žemľu v sáčku.

Balenie na strednej škole
Na strednej škole vznikajú romantické vzťahy pozvoľna. Nie všetky dievčatá sú naklonené predstave, že by sa časť iného tela mala dostať do ich tela. Tie, ktoré si to už predstaviť dokážu, sú bedlivo strážené zvláštnymi záujmovými skupinami, tzv. partiami. Na tieto dievčatá sa nesmiete pozerať, rozprávať sa s nimi a ak máte ich telefónne číslo, nesmiete im ani len prezvoniť. Chodbami gymnázia sa bežne ozýva veta: „Čo jej on čo má prezváňať?! To je moja holka. Ešte raz to zrobi, mu ********.“ Čiže keď jej zatelefonujete, ste mŕtvy muž. Toto obdobie je na balenie zbytočne krkolomné, choďte radšej hrať Civilizáciu alebo Worms: Armageddon.

Balenie na vysokej škole
S dievčatami v tomto veku sa už dá celkom pracovať, lenže ako určite tušíte, obtiažnosť hry nepoklesla. Dievčatá síce teraz bodavé nástroje aktívne vyhľadávajú, no mnohí mladí muži sa pred nimi hanbia: „Opýtam sa jej, či mi dá prefotiť poznámky z geológie? Hmm, radšej nie, ešte si bude myslieť, že som nejaký deviant, čo ju chce znásilniť.“ Viacerí sa preto opijú na študentskej diskotéke a skúšajú, čo z nich vypadne s nadlepšeným sebavedomím: „Marika, ta ty ši po **** rajcovna!“ Väčšina vysokoškoláčok tak svoje prvé telesné dobrodružstvá prežíva s geneticky nehanblivými študentmi z Afriky alebo staršími mužmi, napríklad s úverovými analytikmi na Audi Q3.

Balenie žien po 25. roku veku
Každý 25-ročný muž dokáže pozvať ženu na kávu a čaj normálnou dikciou, s pokojom zákazníka v obchode s kobercami, musí sa však zmieriť s faktom, že tretina krásavíc je vydatých a ďalšie sú vo vážnom vzťahu, vážnom ako Beethovenova hudba. Možnosti stále sú a sú tri: loviť opäť medzi vysokoškoláčkami, bezohľadne trhať všetko zadané a zazmluvnené, alebo si vybrať z ostatnej voľnej ponuky. Do hry vstupuje finančný faktor, minimálnou požiadavkou na pohlavnú radovánku je minimálna mzda + čierny doplatok, ktorým váš zamestnávateľ ušetrí na sociálnych odvodoch.

Balenie žien po 30. roku veku
Zoznámili ste sa so slobodnou tridsiatničkou? Máte pred sebou buď vedeckú kapacitu, niekoho, kto sa doma hrá s urýchľovačom častíc, alebo svetobežkyňu s kariérou modelka-tanečnica-vokalistka-softherečka-asistentka-generálneho-riaditeľa. Okrem dvojnásobku minimálnej mzdy musíte prezentovať vyzretý charakter a elementárne vedomosti o okolitom svete, tzv. všeobecný prehľad. Hlavné mesto Švédska? Čo je to bizmut? Koľko stojí kilo zemiakov?

Balenie žien po 40. roku veku
Ak ste v živote nemali veľa šťastia v láske, teraz nastal ten správny čas. Vaše najkrajšie spolužiačky práve dosurfovali na kulturisticko-podnikateľskej vlne záujmu a konečne si všimli aj vás. Ste zamestnaný? Máte na sebe aspoň približne čisté trenírky? Rozlejte dva poháre Zoborského perlivého a vrhnite sa do vašej osudovej úlohy.