V ktorej kryptomene je najlepšie byť chudobný?

Žijeme v najlepšom možnom období histórie – dnes. Každý deň je naozaj lepší než ten predošlý. Dnes si už dokonca môžeme vybrať, v akej mene budeme chudobní. Na výber máme mnohé konvenčné národné meny a teraz aj meny kryptované. Aby ste si vedeli správne vybrať tú svoju, musíte najprv vedieť, čo je to FED. FED je centrálna banka Spojených štátov amerických. Čo FED robí, na to existujú dva veľmi odlišné názory:

  • FED je inštitúcia plná ivyleagueovo vzdelaných mužov a žien, ktorí tu pracujú podľa najlepšieho vedomia a svedomia a do roztrhania tela, aby každé americké dieťa malo vlastný peračník a desiatový chlebník a neskôr sedemizbový dom a jeden Hummer a jeden Mustang pred ním.
  • FED je súkromná neregulovaná organizácia, v ktorej si Rockefeller, Rothschild a Soros tlačia peniaze podľa ľubovôle a používajú ich na politické machinácie a medzinárodný terorizmus s cieľom ohlupovať a zotročiť proletariát a malú buržoáziu a udržať si všetku moc a hedonizmus pre seba.

Či je pravdivá prvá alebo druhá myšlienková línia, obidve sú personifikované, existujú konkrétni menovití ľudia, na ktorých sa môžeme spoliehať alebo hnevať.

Kryptomeny fungujú na základe špeciálnej decentralizovanej databázy, ktorá predstavuje určitú všeobjímajúcu infraštruktúru bezbrehého bohatnutia. Volajú ju blockchain a aby ste pochopili princíp jej fungovania, musíte byť najnerdovatejší nerd z Nerdolandu, Samo Trnka je v porovnaní s vami kalifornský surfer. Tvorcom a dohliadateľom blockchainu je. . . ehm, jej tvorcom a dohliadateľom je. . . no, hovoria, že je to Japonec. Ale nemá šikmé oči. Možno je to niekoľko Japoncov. Alebo Rusnakov z Jedlinky. Ja teda neviem, pripomína mi to jednu inú organizáciu, ktorá tiež sľubovala inováciu, spravodlivosť a spásu a tiež nechcela prezradiť, kto je jej nositeľom, ako vyzerá a kedy príde. Bol som dokonca chvíľu jej členom. Volala sa Rímskokatolícka cirkev.