Ako milovať čo najviac žien a stále vyzerať poctivo?

Každý muž by sa rád stýkal s pestrým portfóliom žien, tvrdo ich miloval a potom sa bez záväzkov a ťárch rozlúčil a išiel do inej zeme robiť to isté. Nikdy by nedostal pohlavnú chorobu, žiadna žena by nikdy neotehotnela a život by bol krásny, nebo by zostúpilo na zem. Lenže takto to nefunguje. Ženy musia mužov chrániť, nemôžu im poskytovať rozkoš vždy a všade. My muži sme jedna premnožená nesvojprávna zver, jedine ženy môžu a musia zodpovedať za bezpečnosť oboch. Keď žena urobí ľah rozkročný, je neskoro, muž stratí rozum aj sebaovládanie, pozerá sa na predložený problém ako jeleň na diaľkové svetlá a zmôže sa len na krátku modlitbu: „Bože, len nie AIDS, len nie AIDS.“

So vzatím do úvahy hore uvedených informácií existujú presne štyri spôsoby (nie tri, nie päť, ani sedem, ale štyri), ktorými sa dá beztrestne presúložiť celým životom:

1. Športový boh. Športovci to nemajú ľahké. Tínedžeri a mladí dvadsiatnici s príjmami päťdesiatnikov a výbornou kondíciou plnou výbušných erekcií, ktorí počas ligovej sezóny veľa cestujú a prespávajú v hoteloch. Čo by podľa vás mali robiť? Obdivovať Vermeera v miestnej galérii? Telesne sa zbližujú obyčajne s modelkami, štíhlymi dievčatami predvádzajúcimi odevnú módu. Nie je známe, o čom sa tieto dve skupiny spolu zhovárajú, ale čo spolu robia, to je známe pomerne dobre. A keď chce športovec modelku vymeniť, povie jej, že prestupuje do iného klubu. Prečo myslíte, menia futbalové kluby každý rok polovicu kádra?

2. Rockový boh. Ste vždy v inom meste alebo štáte a sex je len darček a pocta. Ako kvet alebo brošňa. Elvis, Mick, Gene, David, Tom, Tommy, Lemmy, Paľo, Maťo. Oproti starým rockerom máte jednu nevýhodu, plazmové televízory sa zle vyhadzujú z hotelových okien, nemá to ten efekt ako s klasickými elektrónkovými. Tie nové 3D zahnuté obrazovky dokonca plachtia ako šarkany. O ničom. Po koncerte posúložte tri-štyri fanúšičky a napíšte skladby pre nový album: Somebody To Love, Don’t Break My Heart, We Belong Together a How Deep Is Your Love.

3. Podnikateľský boh – entrepreneur. Predali ste práve vlastný software Googlu? Vyhrali ste arbitráž v nevysvetliteľnom spore so štátom a prišli vám peniaze na lichtenštajnský účet? Máte byt/dom/hotel a genetickú predispozíciu pre neustále dobrú náladu? Tak smelo do toho.

4. Skutočný boh. Faraón Ramzes II. splodil 48 synov a 40 dcér. Ohromný výkon, ak si uvedomíte, že v starovekom Egypte nemali rodinné prídavky na deti. Najviac potomkov mu porodili manželky Nefertari a Isetnofret. Okrem nich mal ďalších šesť kráľovských manželiek, z ktorých tri boli jeho dcéry a jedna bola jeho sestra. U Ramzesovcov bolo zaiste náramne veselo.

Nie ste žiadny boh, no napriek tomu cítite potrebu milovať veľa žien? Je to to isté, ako keď chcete zastreliť veľa vojakov. Musíte veľa strieľať a dobre mieriť. No pamätajte si, že rovnako ako s vojakmi, aj so ženami je to otvorená vojna.